GORZKIE ŻALE

GORZKIE ŻALE

Postprzez L1 lukruś » Nie Mar 21, 2010 9:57 am

TEMAT PRZENISIONY.....
TUTAJ WYLEWAMY SWOJE GORZKIE ŻALE....
"wosi35"

rocks napisał(a):Co to za bełkot?? Montujesz ekipe? To może najpierw naucz sie czytać i pisać.Ciekawe jak będą działały te ,,odpirniki,, jak je zmontuje taki ,,nie cytaty nie pisaty,, ?

Kurde jakaś wiosenna deprecha ? śledzisz to forum tylko żeby innym doj***ć ??

Wyluzuj kolega arturo widać ma roboty w nadmiarze i złożył ofertę innym , albo na nia odpowiedz albo nie.

To nie forum czystości języka polskiego, Każdy pisze jak umi. Też nie piszesz z polskimi znakami.
... i owoc żywota twojego je ZUS
L1 lukruś

Miejscowość: wawka

Re: robota do wziecia

Postprzez Fen » Pon Mar 22, 2010 12:21 am

A ja sie z rocksem zgadzam. Wymiotowac sie chce jak sie czyta takie wpisy. Jesli gosc nie potrafi sklecic 2 zdan po polsku to niech poprosi kogos kto mial lepsze wyniki w szkole. Przeciez to nawet trudno zrozumiec.
Fen

Postprzez L1 lukruś » Pon Mar 22, 2010 8:22 am

Napisał jak napisał nie nasza sprawa, ktoś mu dał robotę, sam nie ogarnia szuka innych do pomocy, po co wnikać. Jego wpisy świadczą o nim. Ten temat chyba jest do tego.

Rozumiem żeby wkleił film z jakąś bzdurą nato komando , czerstwe dowcipy czy coś równie nie w temacie, ale w temacie oferty do wzięcia post, że koleś składa ekipę bo sam nie ogarnia jest jak najbardziej ok.

Zobaczcie ostatnie wpisy rocksa,

Re: Początkujący - proszę o informacje
No to czekaj TatkaLatka

Re: Jakie stawki w tym roku.
Tak też zrób.. odetnijsię... swojąobecnościa zaśmiecasz forum

Re: Jakie stawki w tym roku.
I wszystko Ok..Wosi skoro działasz w takiej zajebistej firmie to daj jakiś namiar na siebie..nie wstydz sie i przedstaw .. napisz nam tu nazwę firmy a może nazwisko/.. ten światek jest tak mały że na pewno się znamy

...........

czy one coś wniosły, czy to takie forumowe trolowanie.
Frustracja że osoby nie piszące poprawnie po polsku, maja robotę. A super hiper kozacy nie ...
L1 lukruś

Postprzez wosi35 » Pon Mar 22, 2010 7:26 pm

pamiętam ten post :)
potem zamilkł na dłuższy czas.....Chłopaki a może to obcokrajowiec?!
wosi35

Postprzez rocks » Nie Mar 28, 2010 8:24 pm

Po pierwsze..chłopaki to u szewca gwozdzie prostują ;-))
po drugie primo.. nie napisałem tegoposta żeby gościa pognębić,,,, tylko go wy........ć z tegoforum. bo jest tępym ch... który zaśmieca te i podobne fora
rocks

Postprzez L1 lukruś » Nie Mar 28, 2010 8:36 pm

rocks napisał(a):Po pierwsze..chłopaki to u szewca gwozdzie prostują ;-))
po drugie primo.. nie napisałem tegoposta żeby gościa pognębić,,,, tylko go wy........ć z tegoforum. bo jest tępym ch... który zaśmieca te i podobne fora

a ty kim jesteś ?? może ciebie powinno sie wyj....ać z tego forum
L1 lukruś

Postprzez ex222 » Nie Mar 28, 2010 10:39 pm

Tak sobie obserwuje te fora i stwierdzam że jest tu paru starych wyjadaczy którzy nic nie robia tylko się wymondrzają ,piszą jakies niestworzone rzeczy jakby wszystkie rozumy pozjadali.i nachodzi mi takie pytanie czy oni wogóle pracują aktywnie na linkach czy tylko pisza na takich forach.bo o ile mi wiadomo i widze to po sobie ze gdy ciezko sie pracuje na linkach conajmniej 5 dni w tygodniu to sie nie ma czasu ani ochoty i checi pisac na jakis zasranych forach dla "fachowców" pracujacych w dostepie linowym.Mam taka prożbe przestancie zajmowac sie forami i wescie sie do roboty.
ex222

Postprzez L1 lukruś » Nie Mar 28, 2010 11:09 pm

piękny debiut na tym forum

pogratulować , widzę że jako stary wyjadacz dużo wniesiesz .... a jak walniesz babola to zawsze nowy login i hajda poniżać innych, dalej ale pod innym szyldem, jak Będziesz się nazywał następnym razem ??
L1 lukruś

Postprzez rocks » Pon Mar 29, 2010 3:46 pm

Szanowny LUKRUSIU L1 od kilku lat występuję na tym forum pod jednym nickiem, co jest do sprawdzenia...nie epatuje sie swoim L ilestam...po prostu czasami probuje podejsc troche ironicznie do pewnych wypowiedzi.....no ale ty Panie Lilestam...nie rozumiesz ironii..
..
rocks

Postprzez wosi35 » Pon Mar 29, 2010 11:25 pm

ex222 napisał(a):Tak sobie obserwuje te fora i stwierdzam że jest tu paru starych wyjadaczy którzy nic nie robia tylko się wymondrzają ,piszą jakies niestworzone rzeczy jakby wszystkie rozumy pozjadali.i nachodzi mi takie pytanie czy oni wogóle pracują aktywnie na linkach czy tylko pisza na takich forach.bo o ile mi wiadomo i widze to po sobie ze gdy ciezko sie pracuje na linkach conajmniej 5 dni w tygodniu to sie nie ma czasu ani ochoty i checi pisac na jakis zasranych forach dla "fachowców" pracujacych w dostepie linowym.Mam taka prożbe przestancie zajmowac sie forami i wescie sie do roboty.

Ciekawe spostrzeżenie.....Ile godzin dziennie pracujesz?
wosi35

Następna

Wróć do Hyde Park

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości