Strona główna » Aktualności » Sympozjum Ratownictwa Wysokościowego i Ochrony ...

Sympozjum Ratownictwa Wysokościowego i Ochrony Pracy Na Wysokości,

dodane przez: Admin

wielkość tekstu:A | A | A

 Serwis internetowy Alpinwork.pl jako patron medialny , zaprasza wszystkich zainteresowanych na I Sympozjum Ratownictwa Wysokościowego i Ochrony Pracy na Wysokości, Wystawę Sprzętu Wysokościowego, a także Zawody ratownictwa wysokościowego:

Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Łodzi, Fundacja Edukacja i Technika Ratownictwa "Edura" oraz Miejska Arena Kultury i Sportu "Atlas Arena", organizują w dniu 18 października 2013 r. Ogólnopolskie sympozjum o ratownictwie Wysokościowym i Ochronie Pracy na Wysokości. Impreza rozpocznie się o godz. 9.00 w "Atlas Arenie".

Sympozjum będzie połączone z Ogólnopolskimi zawodami Ratownictwa Wysokościowego oraz prezentacją firm wiodących w dystrybucji sprzętu wysokościowego.

Konferencja odbędzie się z udziałem przedstawicieli administracji państwowej, służb mundurowych oraz przedstawicieli firm współpracujących z branżą ratownictwa wysokościowego i ochrony pracy na wysokości.

Tematy poruszane podczas sympozjum będą dotyczyły prawnych aspektów warunkujących pracę na wysokości. Referaty wygłaszane będą przez przedstawicieli PSP, PIP oraz CIOP.

Podczas sympozjum umożliwione zostaną standardowe formy promocji dla firm wiodących wetu dla ratownictwa wysokościowego i ochrony pracy na wysokości, w szczególności referaty, prezentacje, stoiska, wystawy, załączniki folderów w materiałach sympozjalnych.

Szczegóły: http://www.kmpsplodz.pl/page/130,zawody-grup-ratownictwa-wysokosciowego.html

 

data dodania: 20 września 2013, czytano: 6552 razy, źródło: Admin

drukuj zapisz do PDF poleć artykuł

Wasze komentarze

wszystkich komentarzy: 0 dodaj komentarz

Strona główna

Sklep on-line

Poprzednie Następne
Facebook

Alpin Work
ul. Dyliżansowa 16, 03-136 Warszawa
NIP: 5242714071

tel.: +48 502 188 084
e-mail: portal@alpinwork.pl

  • 20655
  • 197994
  • 18323
  • 17244
  • 169947
  • 14790
Wersja mobilna
Zapytanie
Poleć stronę